Display all games
Display all games
Display away games
Display home games
Filter by game type
Scrimmage
Regular Season
Post-Season
Practice
Event
Non-District
District
Select sports
Select sport(s)
Baseball (Boys)
Basketball (Boys)
Bowling (Boys)
Football (Boys)
Golf (Boys)
Outdoor Track (Boys)
Soccer (Boys)
Tennis (Boys)
Volleyball (Boys)
Winter Track (Boys)
Wrestling (Boys)
Basketball (Girls)
Bowling (Girls)
Outdoor Track (Girls)
Soccer (Girls)
Softball (Girls)
Swimming/Diving (Girls)
Volleyball (Girls)
Winter Track (Girls)
Select levels
Select level(s)
Varsity
Junior Varsity
Modified 7/8/9
8th
7th/8th
7th
May 2024
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
43
28
Apr 28, 2024
29
Apr 29, 2024
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) @ Greene (4:30 PM)
(G) V Softball @ Delaware Academy (4:30 PM)
(B) V Baseball @ Delaware Academy (4:30 PM)
(B) V Tennis @ Greene (4:30 PM)
30
Apr 30, 2024
1
May 1, 2024
(B) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Bainbridge Guilford, Sidney, Unadilla Valley (UV), Delaware Academy, Deposit (Deposit-Hancock), Afton (Afton/Harpur), Unatego @ Walton (4:15 PM)
(G) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Bainbridge Guilford, Unadilla Valley (UV), Delaware Academy, Deposit (Deposit-Hancock), Afton (Afton/Harpur), Unatego @ Walton (4:15 PM)
(B) MOD7/8/9 Baseball v. Deposit (Deposit-Hancock) (4:30 PM)
(B) V Tennis v. Greene (4:30 PM)
(G) 7/8TH Softball v. Deposit (Deposit-Hancock) (4:30 PM)
(B) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Deposit (Deposit-Hancock), Unatego (Unatego/Franklin), Bainbridge Guilford @ Unadilla Valley (UV) (4:30 PM)
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Sidney, Walton, Delaware Academy @ Harpursville (Afton/Harpur) (4:30 PM)
(B) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Sidney, Walton, Delaware Academy @ Harpursville (Afton/Harpur) (4:30 PM)
(G) V Softball @ Walton (4:30 PM)
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Deposit (Deposit-Hancock), Unatego (Unatego/Franklin), Bainbridge Guilford @ Unadilla Valley (UV) (4:30 PM)
(B) V Baseball @ Sidney (4:30 PM)
2
May 2, 2024
CANCELLED: (G) V Softball v. Sherburne-Earlville (4:30 PM)
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) v. Unatego (4:30 PM)
(G) 7/8TH Softball v. Sidney (4:30 PM)
(B) V Tennis @ Delaware Academy (4:30 PM)
3
May 3, 2024
(G) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Deposit (Deposit-Hancock), Norwich, Cincinnatus, Bainbridge Guilford, Unadilla Valley (UV), Gilbertsville-Mount Upton, Edmeston (Morris/Edmeston), DeRuyter, Afton (Afton/Harpur), Unatego, Newark Valley @ Sidney (4:00 PM)
(B) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Deposit (Deposit-Hancock), Cincinnatus, Bainbridge Guilford, Unadilla Valley (UV), Gilbertsville-Mount Upton, Edmeston (Morris/Edmeston), DeRuyter, Afton (Afton/Harpur), Unatego, Newark Valley, Norwich, Morrisville-Eaton, TBD @ Sidney (4:00 PM)
(B) V Tennis @ Hancock (Deposit-Hancock) (4:30 PM)
(B) V Baseball v. Sherburne-Earlville (4:30 PM)
(B) MOD7/8/9 Baseball @ Greene (4:30 PM)
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) v. Delaware Academy (4:30 PM)
4
May 4, 2024
43
44
5
May 5, 2024
6
May 6, 2024
(G) 7/8TH Softball @ Unatego (Unatego/Franklin) (4:30 PM)
(B) MOD7/8/9 Baseball @ Unatego (Unatego/Franklin) (4:30 PM)
(B) V Tennis v. Bainbridge Guilford (4:30 PM)
(G) V Softball @ Sidney (4:30 PM)
7
May 7, 2024
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) v. Deposit (Deposit-Hancock) (4:30 PM)
(G) V Softball v. TBD (4:30 PM)
(B) V Baseball v. TBD (4:30 PM)
8
May 8, 2024
(B) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Stamford, Laurens (Laurens/Milford), Unatego, Unadilla Valley (UV), Deposit (Deposit-Hancock), South Kortright, Edmeston (Morris/Edmeston), Cherry Valley-Springfield (CVS-SS), Bainbridge Guilford, Walton, Schenevus (Schenevus/Worcester), Charlotte Valley, Gilbertsville-Mount Upton @ Delaware Academy (4:00 PM)
(G) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Stamford, Laurens (Laurens/Milford), Unatego, Unadilla Valley (UV), Deposit (Deposit-Hancock), South Kortright, Edmeston (Morris/Edmeston), Bainbridge Guilford, Walton, Schenevus (Schenevus/Worcester), Gilbertsville-Mount Upton, Charlotte Valley @ Delaware Academy (4:00 PM)
9
May 9, 2024
(B) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) v. Bainbridge Guilford, Delaware Academy, Harpursville (Afton/Harpur), Deposit (Deposit-Hancock) (4:30 PM)
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Bainbridge Guilford, Delaware Academy, Harpursville (Afton/Harpur), Deposit (Deposit-Hancock) @ Greene (Greene/Oxford) (4:30 PM)
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) TBD, Delaware Academy @ Greene (Greene/Oxford) (4:30 PM)
(B) MOD7/8/9 Baseball v. Delaware Academy (4:30 PM)
(B) V Baseball v. TBD (4:30 PM)
(B) V Baseball v. Harpursville (4:30 PM)
(G) V Softball v. TBD (4:30 PM)
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) @ Unatego (4:30 PM)
(G) 7/8TH Softball v. Delaware Academy (4:30 PM)
10
May 10, 2024
(G) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Walton, Stamford, Franklin, Milford (Laurens/Milford), Unatego, Unadilla Valley (UV), South Kortright, Edmeston (Morris/Edmeston), Bainbridge Guilford @ Oneonta (4:00 PM)
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) v. Afton (4:30 PM)
11
May 11, 2024
44
45
12
May 12, 2024
13
May 13, 2024
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Harpursville (Afton/Harpur), Delaware Academy, Unatego (Unatego/Franklin), Unadilla Valley (UV), Greene (Greene/Oxford), Deposit (Deposit-Hancock), Bainbridge Guilford, Sidney @ Walton (4:30 PM)
(B) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Harpursville (Afton/Harpur), Unatego (Unatego/Franklin), Deposit (Deposit-Hancock), Delaware Academy, Sidney, Unadilla Valley (UV), Bainbridge Guilford @ Walton (4:30 PM)
(G) 7/8TH Softball @ Sherburne-Earlville (Modified (7/8)) (4:30 PM)
14
May 14, 2024
(B) 7/8TH Baseball @ Hancock (Deposit-Hancock) (4:30 PM)
15
May 15, 2024
(G) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Bainbridge Guilford, Harpursville (Afton/Harpur), Unatego, Deposit (Deposit-Hancock), Unadilla Valley (UV), Walton, Delaware Academy @ Sidney (4:00 PM)
(B) V Outdoor Track (Greene/Oxford) Bainbridge Guilford, Harpursville (Afton/Harpur), Unatego, Deposit (Deposit-Hancock), Unadilla Valley (UV), Delaware Academy @ Walton (4:00 PM) Walton: Sidney Central School
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) v. Greene (4:30 PM)
16
May 16, 2024
(B) MOD7/8/9 Baseball @ Bainbridge Guilford (4:30 PM)
(G) 7/8TH Softball @ Bainbridge Guilford (4:30 PM)
17
May 17, 2024
(G) JV Softball (Oxford Jv girls softball) v. Sidney (4:30 PM)
18
May 18, 2024
45
46
19
May 19, 2024
20
May 20, 2024
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Unatego (Unatego/Franklin), TBD, Unadilla Valley (UV), Greene (Greene/Oxford), Sidney, Walton, Deposit (Deposit-Hancock) @ Delaware Academy (4:30 PM)
(B) V Outdoor Track (Greene/Oxford) v. Sidney (4:30 PM)
(G) 7/8TH Softball v. Greene (4:30 PM)
(B) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Harpursville (Afton/Harpur), Unatego (Unatego/Franklin), Bainbridge Guilford, Unadilla Valley (UV), Greene (Greene/Oxford), Sidney, Walton, Deposit (Deposit-Hancock) @ Delaware Academy (4:30 PM)
(G) V Outdoor Track (Greene/Oxford) v. Sidney (4:30 PM)
(B) MOD7/8/9 Baseball v. Greene (4:30 PM)
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Harpursville (Afton/Harpur), Unatego (Unatego/Franklin), Bainbridge Guilford, Unadilla Valley (UV), Greene (Greene/Oxford), Sidney, Deposit (Deposit-Hancock) @ Delaware Academy (4:30 PM)
21
May 21, 2024
22
May 22, 2024
23
May 23, 2024
(G) 7/8TH Softball v. Walton (4:30 PM)
(B) MOD7/8/9 Baseball v. Walton (4:30 PM)
24
May 24, 2024
25
May 25, 2024
46
47
26
May 26, 2024
27
May 27, 2024
28
May 28, 2024
29
May 29, 2024
(B) MOD7/8/9 Baseball v. Harpursville (Harpursville/Afton) (4:30 PM)
(G) 7/8TH Softball v. Afton (4:30 PM)
30
May 30, 2024
31
May 31, 2024
(B) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Harpursville (Afton/Harpur), Sidney, Walton, Delaware Academy, Greene (Greene/Oxford), Unatego (Unatego/Franklin), Deposit (Deposit-Hancock), Unadilla Valley (UV) @ Bainbridge Guilford (4:30 PM)
(G) 7/8TH Outdoor Track (Greene/Oxford) Harpursville (Afton/Harpur), Sidney, Walton, Delaware Academy, Greene (Greene/Oxford), Unatego (Unatego/Franklin), Deposit (Deposit-Hancock), Unadilla Valley (UV) @ Bainbridge Guilford (4:30 PM)
1
Jun 1, 2024
47